03-5354144

אורטודנט מומחה

אורטודנט מומחה הוא רופא העוסק ביישור שיניים ולסתות.

אורטודנטיה היא תחום מומחיות ברפואת השיניים העוסק בבעיות הקשורות למיקום השיניים, הלסתות ומבנה הפנים.

מומחה ליישור שיניים ולסתות (אורטודנט), בישראל הינו רופא שיניים בעל רישיון תקף לעסוק ברפואת שיניים, שלמד בתוכנית התמחות בארץ או בחו"ל במוסד המוכר על ידי המועצה המדעית של ההסתדרות לרפואת שיניים ועבר בהצלחה את בחינות המומחיות מטעם משרד הבריאות.

כל מי שאינו מוגדר כמומחה, הוא רופא שיניים, לפעמים שעבר קורס או ישנם הכשרות מטעם החברות החיצוניות שמייצרות קשתיות שקופות שעושים הכשרה ממוקדת שלהם.
חשוב לדעת שישנם הרבה רופאים שאינם מוגדרים כמומחים אך עוסקים בפועל באורטודנטיה.

ד"ר שרי שטיימן
ד"ר שרי שטיימן

אורטודונטית מומחית ומומלצת, מוסמכת לטיפולי יישור שיניים במגוון שיטות מתקדמות, לילדים ולמבוגרים.

מעבר מהיר אל

רופא שלא מוגדר כמומחה הוא רופא שלא עשה את מספר השנים הלימודיים הנדרשים כדי להיות אורטודנט מוסמך.
לכל מומחה ישנה תעודה מטעם משרד הבריאות או המועצה המדעית של ההסתדרות לרפואת שיניים המעידה על היותו מומחה ולכל מומחה יש מספר רישיון מומחה.

חשוב לציין שרופא שאיננו מומחה (על פי החוק) אסור לו לכנות עצמו "אורטודונט", "רופא ליישור שיניים" או כל כינוי דומה. כי הדבר מטעה את הציבור.

ישנם הרבה רופאים שמציגים עצמם כאורטודנטים כשאין להם את ההכשרה המתאימה, אנו ממליצים לעשות בירור על הרופא המטפל שאצלו תרצו להתחיל טיפול אורטודנטי, כי הכשרה, מיומנות, מקצועיות וניסיון הכרחיים בהצלחת טיפול אורטודנטי.

1b 1a
2b 2a
היכן אני יכול לברר על השכלה של אורטודנט מומחה?

תוכלו לבדוק על השכלתו של האורטודנט שתרצו לברר עליו באתר משרד הבריאות, יש להקליד את שמו המלא של הרופא ולפי שמו יופיע גם אם יש לו תואר מומחה ובאיזה תחום. לינק לדוגמא של ד"ר שרי

תוכלו למצוא גם רשימת מומחים באתר האגודה האורטודונטית תחת הקטגוריה "חברי האגודה – מומחים ליישור שיניים ולסתות".
דרך האתר (קישור לאתר) תוכלו למצוא לפי שם הרופא אם הוא מוכר כמומחה. 

רופא שיניים שהוא חבר באגודה האורטודונטית שאינו מומחה יופיע גם באתר אך כרופא/ת שיניים בלבד, כפי שהחוק מחייב.

להתייעצות

באילו בעיות עוסק אורטודנט מומחה?

רוב האנשים כשיחשבו על רופא ליישור שיניים ישר יחשבו על רופא שעוסק בעיקר באסתטיקה של הפה ובאמת ניתן לראות שכמות רבה מהמטופלים המגיעים לייעוץ הם מגיעים כי משהו אסתטי מפריע להם, והם רוצים לשפר את מראה החיוך שלהם.

חיוך יפה הוא מפתח חשוב לשיפור ההופעה החיצונית וביטחון. ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על נראות השיניים. כמו: יחסי השיניים אחת לשנייה, מיקום השיניים בלסת ועוד. גורמים אלו שונים האחד לשני והם בעצם הגורם העיקרי המשפיע על נראות השיניים ועל חיוך אסתטי ויפה.

אורטודנטיה היא תחום ברפואת השיניים העוסק ביישור שיניים ולסתות, והוא תחום העוסק ומטפל במגוון מקרים קליניים הקשורים בלסתות ובשיניים, מצבים שיכולים מאוד להפריע בשגרת היומיום ולתפקוד, ולגרום לכאבים וסבל מתמשכים.  

בעיות המצריכות אבחון וטיפול על ידי אורטודנט:

1 סגר לא תקין (הפרעת סגר)
2 שיניים כלואות
3 צפיפות של השיניים
4 שיניים בולטות
5 לסת בולטת
6 רווחים של השיניים

סגר לא תקין (הפרעת סגר)

המונח הפרעת סגר יכול להצביע על מגוון ליקויים שונים תחת אותה קטגוריה, את האבחון מבצע האורטודנט.

מצבים של הפרעות סגר הם שכיחים למדיי, והם גורם נפוץ להגיע לאורטודנט ולשיקול אם להתחיל טיפול אורטודנטי. לעיתים ליקויי סגר הן עניין גנטי ולעיתים הן בגלל מצב שהתרחש במהלך השנים, כמו פציעות וחבלות, מציצת אצבע או שימוש ממושך בבקבוק בילדות. כשאומרים הפרעות סגר מתכוונים שיש חוסר בסימטריה של השיניים. כשיחס השיניים או הלסתות לא מותאמות בהשוואה אחת לשנייה.

לדוגמא:
ישנם מצבים שהשיניים בינן לבן עצמן לא מותאמות, זה יכול להיות במצב שהן לא מותאמות האחד לשנייה בשיניים שסמוכות זו לזו באותה קשת, עולות אחת על השנייה, פערי גובה של השיניים או חוסר התאמה בין גובה השיניים העליונות לתחתונות.

ישנם גם מצבים שהחוסר סימטריה קשורה ללסתות- כשהלסת העליונה והתחתונה לא מתואמות אחת לשנייה.
הפרעות סגר הן מצב שכיח שרואים במרפאות שיניים ובמרפאות אורטודנטיה.

הפרעת סגר משפיעה הן על אסתטיקה והן על התפקוד של הלסתות ביומיום ואף לפעמים יגיעו לרופא האורטודנט עם תלונות על כאבים במפרק הלסת, כאבים בלעיסה או אפילו כאב ראש. קיימים מצבים של הפרעות סגר שמצריכים התערבות מעבר ליישור שיניים, כמו במצבים של מנח לא תקין של הלסתות, שלפעמים תידרש התערבות כירורגית כדי לטפל במקרה.

שיניים כלואות

שיניים כלואות הן שיניים שנשארו בתוך הלסת. הן בעצם לא צמחו בזמנן כפי שאמורה להיות בצורה הטבעית בגלל שהמיקום שלהן בלסת לא מאפשר את צמיחתן החוצה. שיניים כלואות הן שיניים שנשארות בתוך החניכיים ואינן צומחות עם הזמן.

ללא טיפול בשן כלואה ייתכנו מצבים כמו: מראה לא אסתטי בגלל החוסר של השן בפה שיוצר רווחים לא פרופורציונליים, ספיגת השורשים של השיניים הסמוכות, דלקת חמורה שיכולה להתפתח בגלל הימצאות השן בתוך הלסת, נזק לעצם, תמיכה לקויה לשיניים הסמוכות ועוד.

מצבים אלה יכולים להוביל לאיבוד של שיניים אחרות בקרבתה של השן הכלואה.

שיניים צפופות

צפיפות של השיניים

כשהשיניים צפופות מידי ועולות זו על זו עלול להיות קושי בשמירה על היגיינת הפה, מברשת השיניים או קיסם לא יכולים להיכנס ולנקות בין השיניים את הלכלוך והדבר יוצר רובד חיידקים על השיניים שלא יכול להתנקות ורק מצטבר.

כאשר מצטברים לכלוכים על השיניים במיקומים שאיננו יכולים לנקות באופן עצמאי, יכול לגרום להתפרצויות חוזרות של דלקות, עששות, נסיגת חניכיים ועוד.

מצבים אלה יכולים לגרום להרס של השיניים אם הם לא מטופלים בזמן.

סגירת רווח בשיניים ללא גשר

שיניים בולטות

מצב שקורה כשיש שיניים בולטות הוא החוסר ביכולת לסגור את השפתיים עד הסוף. מצב זה של השפתיים שאינו מכסה את השיניים משפיע ישירות על הסיכון בחבלה בשיניים בעת נפילה\מכה. לשיניים יש פחות הגנה והן נוטות יותר להיחבל ולהיפגע.

היבט נוסף הוא ההיבט האסתטי, שיניים בולטות יכולות להשפיע על מראה פרופיל הפנים והפה, מצב היכול ליצור מראה פנים לא פרופורציונלי. נראה הרבה מטופלים במצב זה שפונים לאורטודנט בעיקר עם הרצון לשיפור ושינוי אסתטי. נשמע מהרבה מטופלים חוסר שביעות רצון מהמראה החיצוני שלהם, ביטחון עצמי נמוך ועוד.

יש לשים לב שהאבחנה של שיניים בולטות היא לא הפרעה של חניכיים בולטות, לעיתים נראה גם את שני המצבים האלו יחד. את האבחנה הזו עושה האורטודנט ויחד בונה את תוכנית הטיפול, לכל מצב תוכנית הטיפול מותאמת אישית ושונה לפי מצבו.

לפעמים יהיה צורך בעקירות שיניים. אל דאגה, גם אם האורטודנט ממליץ לכם על עקירות כחלק מתוכנית הטיפול חשוב לדעת שזה מקובל, וחשוב לא לדאוג כי במהלך יישור השיניים יצטמצם הרווח הנוצר מהעקירה ולא ניתן יהיה לזהות בחוסר השן.

*בחירת הרופא האורטודנט היא קריטית לאבחון נכון, בניית תוכנית טיפול מהירה ואופטימלית למצב, הצלחת הטיפול והגעה לתוצאה רצויה וטובה. כשאתם הולכים לייעוץ אצל רופא ליישור שיניים ולסתות (אורטודנט), אנו ממליצים לבדוק על אותו רופא, לבדוק את מיומנותו והכשרתו, ניתן לבדוק זאת באתר משרד הבריאות או באתר האגודה האורטודנטית. כיום ישנם הרבה שמכנים עצמם "אורטודנטים", אך אינם עברו את ההכשרה המספיקה.

חשוב לדעת! כל רופא שיניים יכול לעסוק ביישור שיניים אך אינו יכול לכנות את עצמו כאורטודנט.
אורטודנט – רופא מומחה ליישור שיניים ולסתות אשר עבר לימודים והכשרה במוסדות מוכרים וקיבל תעודת מומחה ומספר רישיון.

סגירת רווח בשיניים מחיר

לסת בולטת

בעיה עיקרית בלסת בולטת (עליונה או תחתונה) הסיכוי לחבלה חמורה בעת נפילה או פציעה גבוה יותר, במצבים של פעילות גופני – כמו משחקי כדור, רכיבה על אופניים\סקייטבורד\קורקינט. הנטייה לפציעות שמצריכות התערבות היא שכיחה יותר, מצבים כמו שברים, תזוזות שיניים, יציאת שיניים ממקומן וכו'.

מעבר לכך, השפעה על הדיבור, על מראה אסתטי של הפנים, השפעה על אופן וצורת האכילה, הפרעות נשימה, כאבים באזור הלסת ועוד.

חשיבות האבחון בגיל צעיר גדולה בבעיה של לסת בולטת, כי עם השנים יש נטייה להחמרה ובגילאים מבוגרים יותר יצטרכו טיפולים מורכבים יותר. לפעמים תידרש בהתערבות ניתוחית, כירורגית, ולפעמים לא תידרש התערבות ניתוחית אלה טיפול ליישור שיניים ולסתות יספיק.

ההחלטה והאבחון מבוצעים על ידי האורטודנט המטפל, שמתאים את שיטת הטיפול למצב המטופל.

רווחים בשיניים

רווחים של השיניים

לילדים רבים יש רווחים בשיניים חלביות, מצב זה הוא מצב טבעי אשר לרוב עובר כאשר בוקעות השיניים הקבועות, איננו מתכוונים למצב זה. אלה הכוונה היא לרוב בנערים בוגרים כאשר השיניים כבר התחלפו ובקעו להן השיניים הקבועות בפה (שכל שיני החלב התחלפו).

אך עדיין כן ישנם מצבים שהאורטודנט ימליץ להתחיל טיפול בגילאים צעירים יותר עוד לפני שהתחלפו כל השיניים החלביות. המתנה לגיל מאוחר יותר במצבים מסוימים תביא לטיפול יותר קשה, מורכב וארוך בעתיד.

דוגמאות למצבים הגורמים לרווח בשיניים: גנטיקה, כשגודלן של השיניים קטן ביחס לגודל הלסת מצב הגורם לנראות של רווחים טבעיים, אין כל בעיה בריאותית בתופעה זו והטיפול בהם יהיה לצורך אסתטי.

יש להדגיש כי במצבים שהיווצרות הרווחים נובעת מדלקת חניכיים או מחלות חניכיים, יידרש טיפול מקדים אצל פריודונט (מומחה חניכיים). סגירת רווחי השיניים בזמן של מחלת חניכיים פעילה תמנע את הצלחת הטיפול האורטודנטי באופן ישיר. השיניים פשוט יזוזו חזרה ויחזרו לקדמותם לפני הטיפול. אין טעם לטיפול כזה, זה בעיקר יגרום להוצאה כלכלית מיותרת שלא נתנה תוצאה ויידרשו טיפולים נוספים כדי לתקן. (לפעמים לתקן הרבה יותר קשה).
לכן חייבים לטפל בדלקות או בעיות חניכיים טרם הטיפול האורטודנטי!

יכול להיות גם מצב של חוסר מולד של שיניים, מצבים שלא מתפתחות שיניים קבועות בחניכיים. אם בגלל שהשן כלואה, או שלא קיימת בלסת.

רווח בין שיניים קדמיות, למה זה נוצר?
רווח זה נוצר כשחתיכת הרקמה של העור שמחברת את השפה לחניכיים בחיבור נמוך. החיבור הנמוך של רקמת העור המחברת בין השפה לחניכיים מונע מהשיניים (החותכות) בלסת העליונה להיצמד זו לזו, מה שיוצר רווח בין שתי השיניים האלה. (חותכות עליונות הן השיניים העליונות המרכזיות ביותר.)
אין כל בעיה בריאותית בתופעה זו, הבחירה לגשת לטיפול בה היא ממקום אסתטי בלבד. אפשר לטפל בכך באמצעות יישור שיניים שקוף או שיטת אינויזיליין. יש אנשים שירצו לסגור את הרווח הזה ויש אנשים שיאהבו אותו ויעדיפו להישאר כמו שהם ובכלל לא ירצו לשנות. כל דעה היא טובה אישית ומקובלת.

ייעוץ ראשוני לילדים

מאיזה גיל מומלץ להגיע לייעוץ עם אורטודנט מומחה?

בדיקה ראשונה מומלץ לקבוע כבר בגילאי 7-8, ולא לחכות להחלפתן של שיני החלב. הסיבה לכך שכבר בשלב הזה האורטודנט יוכל לזהות בעיות, כמו יחסי הלסת אחת לשנייה, השיניים ביחד אחת לשנייה וכו'.

יש בעיות מסוימות שדורשות התייחסות כבר בגיל הצעיר, אך לרוב יבחר האורטודנט במעקב בלבד כל כמה חודשים לפי החלטתו של הרופא, עד שהילד\ה יחליפו את שיני החלב בשיניים קבועות.

להתייעצות

שיטות ליישור שיניים ע"י אורטודנט מומחה

1אינוויזלין – יישור שיניים קשתיות שקופות
2גשר פנימי
3גשר
4דיימון – סמכים ננעלים

אינוויזלין / יישור שיניים קשתיות שקופות

אינוויזלין / יישור שיניים קשתיות שקופות (ישנן עוד חברות חוץ מאינוויזליין המייצרות קשתיות שקופות, לא כל מרפאה מטפלת בשיטת אינוויזליין).

שיטה זו יחסית חדישה ומתקדמת בעולם האורטודנטי. תהליך היישור הוא באמצעות קשתיות שקופות המתלבשות על השיניים ויוצרות מראה של גשר שקוף.

בכל שקית שהמטופל יקבל נמצאות שתי קשתיות (אחת ללסת העליונה ואחת לתחתונה) אשר מתלבשות בהתאמה לשיניי המטופל. הקשתיות מותאמות אישית למבנה וצורת השיניים האישית של כל אחד. בשיטת זו ליישור שיניים אנו נשתמש בסורק בשביל לקיחת מידות למצב השיניים והסגר של הלסת ולא נצטרך להשתמש במידות עם חומרים המתקשים בפה כמו יציקות גבס.

הסורק הדיגיטלי למעשה מצלם אלפי תמונות אשר הופכות לתמונה אחת תלת ממדית "מודל" שמציג את שיניי המטופל. הסריקה מאפשרת לנו בצורה פשוטה חדשנית ונוחה מאוד למטופל, עם רמת דיוק גבוהה בהרבה שמציג את מצב השיניים הנוכחי ועד לסיום הטיפול.

סריקת השיניים

גשר

השיטה המוכרת והידועה ביותר ליישור שיניים, הנפוצה ביותר מאז ומתמיד, היא גשר בשיניים. הסמכים שעל השיניים מקושרים זה לזה על ידי חוט אורטודנטי המקובע בעזרת גומיות, גומיות אלו מוחלפות בכל פגישה ובכך מפעילים את הכוחות הנדרשים כדי להזיז את השיניים ולהגיע לתוצאה הרצויה. הלחץ עם הזמן מוביל לשינוי המנח שלהם. בשיטה זו לעיתים ידרשו מיכשורים נוספים כמו רסן. טיפול זה הוא לרוב יהיה זול יותר, אך ארוך יותר מבחינת זמן טיפול ממוצע.

גשר פנימי

השיטה נקראת גם יישור שיניים לינגואלי, מתקינים גשר פנימי ונסתר על השטח הפנימי של השיניים, בניגוד לגשר רגיל שמותקן לכיוון השפתיים ונראה לעין. שיטה זו מבוקשת בעיקר במבוגרים אשר רוצים ליישר את השיניים בפרטיות ושלא יפריעו למראם החיצוני. מדווח ששיטה זו פחות נוחה לתפקוד לניקוי היומיומי ושקשה יותר להתרגל אליה.

גשר פנימי

דיימון - סמכים ננעלים

סמכים ננעלים, בשיטה זו ליישור שיניים יש שימוש בסמכים (קוביות) על השיניים וחוט אורטודנטי הננעל על ידי הסמכים, טיפול זה הוא ללא גומיות.

בשיטה זו הפעלת הכוחות על השיניים היא מתונה ביותר, ללא חיכוך רב כמו בגשר הרגיל. זמני הטיפול קצרים בהשוואה לגשר רגיל, ועם זו הזמנים בין טיפול לטיפול מתארכים, כמות הביקורים במרפאה יורדת. טיפול נוח ונעים יותר להסתגלות, ללא צורך במיכשורים נוספים כמו רסן.

חשוב! שמירה על היגיינת הפה בזמן טיפול אורטודנטי

במהלך כל טיפול אורטודנטי נדרש המטופל לשמירה על היגיינית פה, ושימור כל שלושה חודשים אצל שיננית. חוסר שמירה על היגיינת הפה, יכולה לגרום לעששות ודלקות, היווצרות כאבים חזקים ודימומים בחניכיים ובשיניים.

בזמן טיפול אורטודנטי, בעיקר עם גשרי ברזלים וסמכים, ישנם משטחי שן שהמברשת אינה יכולה להגיע אליהן וכתוצאה מכך יכולים להיווצר עששות, דלקות חניכיים וחורים בשיניים המשפיעים על הטיפול.

טיפולי אורתודנטיה מגוונים

אורטודנט מומחה באזור המרכז

מחפשים אורטודנט מומחה באזור המרכז? אם כן, כדאי לכם לפנות למרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן, מומחית ידועה בתחום האורטודנטיה.

אם אתם מחפשים מרפאה שיניים שמציעה טיפולי אורטודנטיה בקרית אונו הרי מרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן היא הכתובת עבורכם. כמומחית מובילה בתחומה מציעה ד”ר שרי שטיימן מגוון טיפולי אורטודנטיה בשיטות חדשניות ומתקדמות המביאות לתוצאות איכותיות שיאפשרו לכם לחייך בפה מלא וללא בושה.

חלק מהסיבות להגיע אלינו למרפאה:

 1. טיפולי אורטודנטיה מגוונים –

  אורטודנט מומחה כמו ד”ר שרי שטיימן מציע מגוון טיפולים, ביניהם סמכים פנימיים שאינם נראים לעין, פתרון מושלם לבני נוער ולמבוגרים. בנוסף גם פלטה שקופה המאפשרת לשמור על חיי השגרה ללא חשש לחייך או לדבר. את הפלטה השקופה ניתן להוריד כאשר מעוניינים לאכול, לשתות, לצחצח שיניים או להעביר חוט דנטלי. כמו כן, טיפולי אורטודנטיה בקרית אונו על ידי אורטודנט מומחה כוללים רסן, פלטה ניידת, סמכים רגילים או סמכים שקופים, גשר וטיפולים מתקדמים נוספים.

 2. שיעור הצלחה גבוה –

  חשוב לדעת כי טיפולים על ידי אורטודנט מומחה הינם בעלי שיעור הצלחה גבוה, אך נדרש גם שיתוף פעולה של המטופל.

  כדי ליהנות משיניים ישרות וממראה אסתטי ומרשים חשוב לחפש את מרפאת אורטודנטיה קרית אונו של ד”ר שרי שטיימן, אשר ידועה כמומחית בתחום ומציעה טיפולים מתקדמים לילדים ולמבוגרים, כולל יישור שיניים למבוגרים. במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן תיהנו משירות אדיב ומקצועי המלווה ביחס אישי לכל לקוח.

  חשוב לדעת כי טיפולי אורטודנטיה דורשים סבלנות מהמטופל, מאחר ויש להסתגל למצב החדש בו עונדים סמכים או פלטה על השיניים. בהתחלה עלולים לסבול מעט מתחושה לא נעימה אך תוך זמן קצר מסתגלים למצב החדש ותוך מספר חודשים ניתן לראות כבר שינוי מרשים במצב הפה ועם השלמת הטיפול ניתן ליהנות ממראה אסתטי ומשיניים בריאות ויפות.

להתייעצות

אורטודנטים

מטופלים פונים לשירות של אורטודנטים מסיבות רבות ומגוונות, יש הפונים לטיפול בעקבות קשיי נשימה, לסת תחתונה בולטת שמקשה על הדיבור ומהווה מטרד אסתטי ועוד.

כאשר מחפשים אורטודנט בקריית אונו כדאי לפנות רק למרפאה של ד”ר שרי שטיימן, מומחית אורטודנטיה מוסמכת מטעם הדסה ירושלים. במקום ניתן לקבל מענה מקצועי ומקיף לכל בעיות השיניים וכן פתרונות חדשניים וייחודיים בתום האסתטיקה של הפה והשיניים כמו טיפולי יישור שיניים, סמכים שקופים, פלטות שקופות וכדומה.

הסיבות ללכת לאורטודנטים ובמיוחד אורטודנט מומחה:

 1. אבחון מקצועי –

  אורטודנטים מתחילים את הטיפול רק לאחר אבחון מקצועי ויסודי שכולל צילום פה ולסת. יש מקרים בהם האורטודנט יציע וימליץ על טיפול אורטודנטי קצר אך במקרים אחרים וכדי להגיע לתוצאות מרשימות ואיכותיות יש לקבוע תכנית טיפולים ארוכת טווח.

  חשוב לציין כי ד”ר שרי שטיימן מתמחה בטיפולים אורטודנטיים מתקדמים ולאחר האבחון היא מייעצת למטופל מהי השיטה הנכונה והיעילה ביותר עבורו. לכן, כאשר מחפשים אורטודנט במרכז כדאי לבחור במרפאה המובילה של ד”ר שרי שטיימן, מומחית אורתודנטיה מובילה שמציעה טיפולים מעולים בשיעורי הצלחה גבוהים.

 2. שיפור איכות החיים –

  טיפולים על ידי אורטודנטים נועדו לשתי מטרות עיקריות – שמירה על בריאות השיניים, הלסת והפה וטיפולים אסתטיים שנועדו לשפר את איכות החיים. בסיום הטיפול המוצלח במרפאה של אורטודנט בקרית אונו זוכים לתוצאה משביעת רצון וכך ניתן ליהנות ממראה אסתטי מושך ויפה התורם לחיזוק הביטחון העצמי ולשיפור איכות החיים.

  כאמור, חשוב לפנות לטיפול רק אצל אורטודנטים מקצועיים ומוסמכים כמו ד”ר שרי שטיימן הנחשבת למומחית בתחומה. ד”ר שרי שטיימן מתמחה במגוון שיטות טיפול ובמרפאה שלה מציעים גם טיפולים כלליים כמו סתימות, עקירות, כתרים, הלבנת שיניים ועוד. ד”ר שרי שטיימן מציעה טיפולים חדשניים בתחום האורטודנטיה במטרה לספק מענה לכל מטופל ברמה הגבוהה ביותר.

המלצות מלקוחותינו
לתיאום בדיקה וייעוץ עם מומחה
קבעו תור עכשיו
התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ