03-5354144

אורטודנט

אורטודנט הוא המומחה המוביל בתחום יישור השיניים והלסתות, רופא שקיבל את ההכשרה המעמיקה והיסודית ביותר בכל הקשור ליישור שיניים ולסתות, הוא בעל הידע הנרחב ביותר בתחום.
האורטודנט מטפל במגוון בעיות של הסגר והשיניים, כגון: תיקון סימטריה של השיניים, הזזת שיניים, הרחבת\צמצום רווחי שיניים, פיקוח על צמיחת שיניים בצורה תקינה בחלל הפה ועוד.
האורטודנט משתמש באביזרים קבועים\זמניים ובעזרתם מבצע את הזזת הלסת והשיניים.
לאורטודנטים הידע לראות את מכלול המצב הרפואי ולהגיע לתוצאה הרצויה בדרך שלא תפגע בתפקוד הפה והשיניים.

במקרים רבים ישנן בעיות תפקודיות בפה ובלסת שיכולות להשפיע באופן משמעותי על התפקוד והנפש שלנו.
אחד הטיפולים המומלצים ביותר המוצאים לבוגרים וילדים עם בעיות תפקוד בלסת ולמי המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם הוא טיפול אצל אורטודנט.
טיפול שמעניק גם יכולת פונקציונלית של תפקוד הפה והלסת וגם אסתטיקה למראה השיניים והפנים.

תוכן עניינים

אורטודנט ילדים מומלץ

אורטודנט ילדים מומלץ, בעת בחירת האורטודנט יש לוודא את הכשרת האורטודנט.
קודם כל נמליץ לוודא שהאורטודנט שהולכים אליו רשום כמומחה בתחום האורטודנטיה.
מומחה הוא רופא שעבר הכשרה לימודית של עוד 4 שנים במוסד לימודים גבוה ומוכר לאחר סיום לימודים מלאים לרפואת שיניים.  (לא קורס)
רופא שעבר את המבחנים לתואר מומחה, שיש לו תעודת מומחה ומספר רישיון מומחה.

היכן אוכל לבדוק שהרופא שלי מומחה?
באתר האגודה האורטודנטית ובאתר משרד הבריאות לפי שם הרופא.

מעבר להכשרת האורטודנט נמליץ גם לבדוק את הניסיון של אותו רופא- שנות ניסיון, המלצות של מטופלים שסיימו אצל אותו רופא טיפול והיו מרוצים, ביקורות מאתר האינטרנט של המרפאה וכו'.

אורטודנט מומחה לילדים

אורטודנט מומחה לילדים, לאורטודנטים מומחים ידע נרחב בטיפולים מתקדמים וטכנולוגיות טיפול חדשות. 

דבר חשוב מאוד כשמעוניינים לתקן בעיות סגר או מצב שיניים אצל ילדים הוא שהאורטונדט הוא מומחה, בגלל ששיניים של ילדים עדיין מתחלפות והלסת משתנה וגדלה במהלך שנות הגדילה, הטיפול בילדים הוא שונה. לרוב עיקר הטיפול יהיה בהשגחה על המצב הקיים, ובעזרה בבקיעת השיניים הקבועות בצורה תקינה בלסת.  לעיתים לא יהיה ניתן להתחיל טיפול וההמלצה תהיה רק ביקורת כל כמה חודשים של מצב הפה עד שיגיע לגיל או אפשרות של הלסת להתחיל טיפול אורטודנטי.
בגלל מורכבות זו בילדים חשיבות הבחירה באורטודנט מומחה היא קריטית, אבחון מוקדם על ידי אורטודנט מומחה יעזור לפתור את בעיית הסגר בגיל מוקדם. 

האורטודנט יאבחן את מצב הלסת והשיניים של הילד\ה ויתן את דעתו לגבי התפתחות השיניים, מצבן  ינמק את האפשרויות לטיפול ואת מה שניתן לטפל מיידית ומה שיהיה ניתן לטפל בעתיד. 

אורטודנט

אורטודנט מומלץ

אורטודנט מומלץ, כשמדובר בטיפול בשיניים בחירת האורטודנט היא קריטית להצלחת הטיפול,
רופא מומחה שיש לו ניסיון במגוון רחב של מקרים ידע לתת מענה נרחב, מקיף ומקצועי למגוון רחב יותר של בעיות של הלסת והשיניים.
ההמלצה שלנו היא לבחור באורטודנט מומחה.

מטופלים שלא מתפשרים ומחפשים אורתודנט מומחה מומלץ, שיש לו ניסיון רב שנים יכולים להיות בטוחים שהם מקבלים רופא מקצועי ושהאבחון שלו מתאים למצבכם, רופא מומחה ידע לבחור בטיפול המתאים לכם ביותר.
בין אם הטיפול הוא בילדים או במבוגרים ההמלצה שלנו לפנות לאבחון וטיפול אצל אורטודנט מומחה.

ישנם רופאי שיניים שמקבלים מטופלים לטיפולי יישור שיניים שהם אינם אורטודנטים מומחים –
איך ניתן לבדוק איזה רופא הוא אורטודנט? מוכר באתר האגודה האורטודנטית, ובאתר משרד הבריאות כמומחה. 

מה זה אורטודנט

מה זה אורטודנט? אורטודנט זה רופא מומחה ליישור שיניים ולסתות.
עיסוקו של האורטודנט כולל אבחון מדוייק, תכנון תוכנית טיפול וביצוע הטיפול על כל שלביו עד לתוצאה הסופית הרצויה בהתאם לכל מטופל.
תהליך הטיפול אצל האורטודנט מתחיל בביקור הראשון אצל המומחה, המומחה יבצע בדיקה מקיפה של הפה הלסת ומצב השיניים בנוסף לשיחה אישית עם המטופל כדי להבין לעומק את הבעיה התפקודית.
לאחר אבחון האורטודנט יציע תוכנית טיפול מותאמת אישית לכל מטופל.
ישנם טיפולים שונים וכל רופא ימליץ על המכשיר הטיפולי שאיתו הוא עובד וחושב שנכון למצב המטופל לפני ניסיונו. בהתאמת המכשיר הטיפולי האורטודנט יתחשב במצב הבריאותי של המטופל. גשר בשיניים, סמכים על השיניים, גשר שקוף ועוד.

אורטודנט מומלץ

טיפולי אורטודנטיה

טיפולי אורטודנטיה חשובים לשמירה על בריאות השיניים, חלל הפה והלסתות והם מסייעים להשיג גם מראה אסתטי ויפה התורם רבות לחיזוק הדימוי העצמי ולאיכות חיים גבוהה.

חשוב לפנות אל אורטודנטים בקרית אונו בעלי ניסיון עשיר וידע רב ולכן מומלץ לפנות למרפאת השיניים של ד"ר שרי שטיימן הנחשבת למומחית מובילה בתחום זה. טיפולי אורטודנטיה זכו לכינוי טיפולי שיניים קוסמטיים אך יש לזכור כי חלק חשוב ובלתי נפרד מהטיפול הינו בריאות השיניים לכן יש לפנות לטיפול אצל מומחית ידועה כמו ד"ר שרי שטיימן, בעלת הסמכה מטעם הדסה, ירושלים.

כאשר מחפשים אורטודנטים מרכז אין למהר ולבחור באורטודנט שמציע טיפול זול אלא יש לפנות לאורטודנט מומחה שמציע אבחון ראשוני על מנת לייעץ למטופל או להורי המטופל במידה ומדובר בילד. אבחון ראשוני נועד לבדוק את המצב הקיים של השיניים, חלל הפה והלסתות ובהתאם לממצאים להציע למטופל שיטות טיפול אפקטיביות תוך מתן הסברים על כל שיטה והתאמה שיטת הטיפול בהתאם לצרכי המטופל, דרישותיו הספציפיות וכמובן לפי התקציב.

יש לזכור כי טיפולי אורטודנטיה נמשכים לעיתים קרוב לשנה ויש להגיע לביקורת אחת לכמה שבועות כדי לעקוב אחרי התקדמות הטיפול.

קיימות מגוון שיטות טיפול במרפאתנו, החל מיישור שיניים רגיל באמצעות הגשר המסורתי, יישור שיניים שקוף וכמובן שיטת אינויזליין.

טיפולי אורטודנטיה לילדים, נוער ומבוגרים

חיפוש אודות אורטודנטים קרית אונו יגלה מיד את המרפאה המובילה של ד"ר שרי שטיימן, מומחית אורטודנטיה ידועה. במרפאת השיניים של ד"ר שרי שטיימן מציעים מגוון טיפולי אורטודנטיה, יישור שיניים למבוגרים וילדים וטיפולי שיניים כלליים, לכן במקום אחד ניתן לקבל מענה מקיף ומקצועי לכל רפואת השיניים וליהנות משירות מעולה ומיחס אדיב לכל מטופל. חשוב לדעת כי במרפאת השיניים של ד"ר שרי שטיימן ניתן ליהנות מאבחון מקצועי ומהתאמת טיפולי האורטודנטיה בהתאמה מלאה לצרכי המטופל ובשיטות חדשניות ומתקדמות המביאות לתוצאות הרצויות.
אגב, את התוצאות ניתן לראות תוך מספר שבועות לאחר תחילת הטיפול.

טיפולי אורטודנטיה לילדים, נוער ומבוגרים
המלצות מלקוחותינו

נושאים נוספים

ישור שיניים בשיטת דיימון

תוכן עניינים במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן, אחת המובילות בתחומה, תוכלו להזמין טיפול ישור שיניים בשיטת דיימון. ד”ר שטיימן היא אורתודנטית מקצועית ועתירת ניסיון

קרא עוד »

מרפאת שיניים קרית אונו

תוכן עניינים האם אתם מחפשים מרפאת שיניים קרית אונו? ובכן, הגעתם למקום הנכון! ד”ר שרי שטיימן, היא  רופאת שיניים אשר הוסמכה לעסוק גם בתחום האורתודנטיה,

קרא עוד »

ישור שיניים ללא רסן

במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן מוצעות שיטות טיפול רבות המיועדות לישור שיניים, כאשר הרופא מתייחס באופן פרטני לצרכיו של כל מטופל, ובהתאם לנתונים הוא

קרא עוד »

ישור שיניים לילדים

במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן, מומחית בתחום האורתודנטיה, מוצע ישור שיניים לילדים. חשוב לדעת כי יש לטפל בבריאות השיניים והפה החל מגילאים צעירים. ישור

קרא עוד »
לתיאום בדיקה וייעוץ עם מומחה
קבעו תור עכשיו
התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ