03-5354144

אורתודנטיה

אורתודנטיה, זה תחום מומחיות בעולם רפואת השיניים שמתמקד ביישור שיניים ותיקון בעיות במערכת השיניים והלסת. אין ספק שחיוך יפה ומושלם הוא מפתח לתחושת ערך וביטחון עצמי, כי שיניים יפות ואסתטיות הן סימן לבריאות ויופי.  מבוגרים וצעירים רבים מעוניינים ביישור שיניים הן בגלל רצון אסתטי לשיפור מראה השיניים הלסת ומבנה הפנים, אך חשוב להזכיר אורתודנטיה היא לא רק רפואה אסתטית בלבד ויש לה ערך בריאותי חשוב מבחינה במערכת הלעיסה ותפקוד הפה. בעזרת טכניקות וכלים מתקדמים ניתן לטפל ביעילות בבעיות שונות ולהשיג תוצאות מדהימות. 

תוכן עניינים

צילומי אורתודנטיה

צילומי אורתודנטיה

אורתודנטיה ילדים

אורתודנטיה ילדים, דבר חשוב מאוד כשמעוניינים לתקן בעיות סגר או מצב שיניים אצל ילדים הוא לוודא שהרופא אליו הולכים הוא אורתודנט מומחה.

האורטודנט יאבחן את מצב הלסת והשיניים של הילד\ה ויתן את דעתו לגבי התפתחות השיניים.  לרוב עיקר הטיפול בילדים צעירים מאוד יהיה בהשגחה על המצב הקיים ובעזרה בבקיעת השיניים הקבועות בצורה תקינה בלסת.  לעיתים לא יהיה ניתן להתחיל טיפול בגיל מוקדם בגלל שהשיניים עוד מתחלפות וכך גם גודל הלסת, וההמלצה תהיה למעקב עד שיגיע לגיל שיאפשר טיפול אורתודנטי.

בגלל מורכבות זו בילדים חשיבות הבחירה באורטודנט מומחה היא קריטית, אבחון מוקדם על ידי אורטודנט מומחה יעזור לפתור את בעיית הסגר בגיל מוקדם. 

אורתודנטיה ילדים

מומחה לאורתודנטיה

מומחה לאורתודנטיה, אורתודנט הוא המומחה המוביל בתחום יישור שיניים ולסתות.
הוא רופא שיניים שקיבל הכשרה כאורתודנט, הכשרתו של האורתודנט מעמיקה ויסודית הרבה יותר מרופא שיניים בכל הקשור ליישור שיניים ולסתות, והוא בעל הידע הנרחב ביותר בתחום.

האורטודנט מטפל במגוון בעיות של הסגר והשיניים, כגון: תיקון סימטריה של השיניים, הזזת שיניים, הרחבת\צמצום רווחי שיניים, פיקוח על צמיחת שיניים בצורה תקינה בחלל הפה ועוד.
האורתודנט משתמש באביזרים קבועים\זמניים ובעזרתם מבצע את הזזת הלסת והשיניים.

לאורטודנטים הידע לראות את מכלול המצב הרפואי ולהגיע לתוצאה הרצויה בדרך שלא תפגע בתפקוד הפה והשיניים. במקרים רבים ישנן בעיות תפקודיות בפה ובלסת שיכולות להשפיע באופן משמעותי על התפקוד והנפש שלנו, אחד הטיפולים המומלצים ביותר המוצאים לבוגרים וילדים עם בעיות תפקוד בלסת ולמי המעוניינים לשפר את מראה השיניים שלהם הוא טיפול אצל אורטודנט. טיפול שמעניק גם יכולת פונקציונלית של תפקוד הפה והלסת וגם אסתטיקה למראה השיניים והפנים.

מומחה לאורתודנטיה​

מומחית לאורתודונטיה

ד”ר שרי שטיימן היא מומחית לאורתודונטיה ובעלת הסמכה מקצועית מטעם בית הספר לרפואת שיניים הדסה ירושלים. במרפאה השיניים של ד”ר שרי שטיימן ניתן ליהנות מטיפולי רפואת שיניים כללית, מטיפולי יישור שיניים ומטיפולי אורתודנטיה לילדים ולמבוגרים כאחד. אורתודונטיה הינה תחום בלתי נפרד מרפואת השיניים אך לא כל רופא שיניים מוסמך לטיפולי אורתודונטיה. תחום האורתודונטיה עוסק במבנה השיניים והלסתות ויש לטיפולים חשיבות רפואית גבוהה וכן חשיבות אסתטית.

 

מקצועיות וניסיון בתחום האורתודונטיה

כאשר מחפשים מומחית אורתודנטיה במרכז כדאי להגיע למרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן הממוקמת בקריית אונו, מרחק נסיעה קצר ממרכז תל אביב. 

במרפאה תקבלו ייעוץ מקצועי לאחר אבחון יסודי על מנת להתאים את סוג ושיטת הטיפול בהתאמה מלאה לבעיה או לסיבות בגינן נוצרה הבעיה האורתודונטית, ביניהם סיבות מולדות וסיבות שנגרמות עם הזמן והגיל. חשוב לפנות רק לשירות של מומחית לאורתודונטיה בעלת שם ומוניטין כמו ד”ר שטיימן מכיוון שתחום זה דורש ידע מקצועי נרחב ועשיר וכן ניסיון רב בטיפולים ובאבחון. בנוסף ד"ר שטיימן משתמשת בכל שיטות הטיפול המתקדמות ביותר כולל יישור שיניים שקוף בשיטת אינויזליין.

המלצות מלקוחותינו

נושאים נוספים

ישור שיניים בשיטת דיימון

תוכן עניינים במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן, אחת המובילות בתחומה, תוכלו להזמין טיפול ישור שיניים בשיטת דיימון. ד”ר שטיימן היא אורתודנטית מקצועית ועתירת ניסיון

קרא עוד »

מרפאת שיניים קרית אונו

תוכן עניינים האם אתם מחפשים מרפאת שיניים קרית אונו? ובכן, הגעתם למקום הנכון! ד”ר שרי שטיימן, היא  רופאת שיניים אשר הוסמכה לעסוק גם בתחום האורתודנטיה,

קרא עוד »

ישור שיניים ללא רסן

במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן מוצעות שיטות טיפול רבות המיועדות לישור שיניים, כאשר הרופא מתייחס באופן פרטני לצרכיו של כל מטופל, ובהתאם לנתונים הוא

קרא עוד »

ישור שיניים לילדים

במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן, מומחית בתחום האורתודנטיה, מוצע ישור שיניים לילדים. חשוב לדעת כי יש לטפל בבריאות השיניים והפה החל מגילאים צעירים. ישור

קרא עוד »
לתיאום בדיקה וייעוץ עם מומחה
קבעו תור עכשיו
התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ