03-5354144

טיפולי שיניים

טיפולי שיניים, לחיות עם חיוך מלא ביטחון. כשמדובר בטיפולי שיניים חשיבותם והשפעתם על איכות החיים שלנו היא קריטית. שיניים בריאות ומטופלות הן לא רק מראה חיצוני אסתטי אלה מרכיב חשוב בבריאות הפה והגוף.  

מרפאת השיניים של ד"ר שרי שטיימן ממוקמת בקרית אונו ובה ניתן לקבל מענה מקצועי ומקיף למגוון טיפולי שיניים. טיפול שיניים דורש יד וניסיון רב, במרפאה זוכים לטיפולי שיניים מתקדמים על ידי ד"ר חיים שטיימן בעוד טיפולי אורתודונטיה וטיפולים מתקדמים אחרים מתבצעים על ידי ד"ר שרי שטיימן. בין טיפולי השיניים המתבצעים במקום- טיפולי שורש, סתימות, שיקום פה ולסת, טיפולים משמרים, הלבנת שיניים, עקירות וניתוחים כירורגיים. תושבי קריית אונו והסביבה מוזמנים למרפאה המובילה בתחומה וכדאי לדעת כי במקום נערכים טיפולי שיניים למבוגרים ולילדים בכל הגילאים, כולל יישור שיניים למבוגרים.

תוכן עניינים

ביקורים קבועים פעמיים בשנה אצל רופא השיניים הכרחיים לשמירה על בריאות השיניים. טיפולים אלו מסייעים לזהות בעיות בשיניים ובחלל הפה מוקדם ככל האפשר ולטפל בהן לפני שהן מחמירות ומפריעות לאיכות החיים. 

טיפולי שיניים מניעתיים כוללים- ניקוי שיניים בצורה סדירה אצל שיננית מוסמכת. 
אצל ילדים איטום חריצים וחרירים עוזר למניעת עששת. 
טיפול בפלואוריד.
טיפול בדלקות חניכיים. 
טיפולים אלו מסייעים לשמור על בריאות השיניים והפה בצורה האופטימלית ומונעים בעיות עתידיות. 
כמו כן אין להזניח את הצורך בטיפול ביתי נכון ומתאים, צחצוח השיניים בצורה הנכונה לפחות פעמיים ביום ושימוש בקיסמים דנטליים.  

 
טיפולי שיניים הם חלק בלתי נפרד מבריאות הפה והגוף. יתרונם של טיפולי השיניים הוא לא רק בשיפור האסתטיקה של החיוך, אלה גם בשיפור הבריאות הכללית והביטחון העצמי. כדי לשמור על בריאות השיניים מומלץ לבצע ביקורים תקופתיים אצל רופא השיניים ולעקוב אחרי ההנחיות המקצועיות. כך תוכלו להבטיח את בריאות הפה והשיניים שלכם.  

טיפולי שיניים

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה, תלוי במצב הבריאותי של המטופל או במורכבות הטיפול.  טיפולי שיניים או ניתוחים שדורשים פעולה ארוכה ומורכבת, ההרדמה המלאה היא כלי חיוני המסייע למטופלים לעבור את הטיפול בצורה הנוחה והבטוחה ביותר.  

כל טיפולי השיניים בהרדמה מלאה יבוצעו בבית חולים תחת השגחה של רופא מומחה כירורג פה פנים ולסתות, וברופא מרדים לאורך כל זמן הניתוח. 
טיפולי שיניים בהרדמה מלאה הם כלי חיוני ויעיל ביותר לטיפול בבעיות שיניים פנים ולסת ולניתוחים הדורשים פעולות ארוכות ומורכבות. בעזרת ההרדמה המטופל יכול לקבל טיפול מקצועי שלו הוא זקוק בצורה נוחה ובטוחה.  
באילו מקרים נדרשת הרדמה מלאה- 
אנשים עם חרדה דנטלית קשה 
פצועי טראומה (תאונות)  
טיפול ארוך שידוש מהמטופל זמן עירות ארוך בפה פתוח 
כאשר הרדמה מקומית אינה אופציה, בשל אלרגיה, בעיה אנטומית . 

טיפולי שיניים בהריון

טיפולי שיניים בהריון, בתקופת ההריון הגוף מגיב בחריפות יתר לרובד חיידקי, 
בגלל שהרבה נשים חוות תחושות בחילה\הקאה סביב צחצוח השיניים לרוב הן לא שומרות על השיניים שלהן בצורה הראויה. שילוב של התקופה הרגישה גופנית והגיינה לקויה עלול להוביל לדלקות חניכיים ועששת . לכן נמליץ שלמרות הקושי להקפיד על היגיינת הפה והשיניים במהלך ההריון ואף נמליץ להגיע ניקוי אצל שיננית מוסמכת במהלך ההריון. 
צילומי רנטגן מותר? לרוב מנסים להימנע מצילום אישה בשליש הראשון להריון. אך במקרה חירום ניתן לצלם עם שכבת הגנה כפולה.
טיפולים מורכבים כמו כירורגיית פה ולסת, שתלים, עקירות לרוב ייעשו אחרי תקופה ההריון ולא תוך כדי ההריון. 
טיפולים מותרים בהריון- ניקוי אבנית, סתימות, טיפולי שורש. 
לגבי צורך במתן תרופות יש להיוועץ יחד עם רופא נשים באם נדרש טיפול תרופתי. 

טיפולי שיניים בהיריון

טיפולי שיניים לבני 75 ומעלה

טיפולי שיניים לבני 75 ומעלה, לרוב טיפולי השיניים בגיל השלישי יהיו טיפולים על מנת למלא את חוסר שיניים בפה. אלו טיפלים הנקראים טיפולים משקמים- שתלים, תותבות חלקיות או מלאות עוד. 
בטיפול באנשים מבוגרים חשוב לדעת לעדכן את הרופא המטפל בסוגי התרופות, ובמצב הבריאותי שהרופא המלא של המטופל, כך הרופא יכול להתאים את הטיפול בצורה הטובה והאופטימלית ביותר למצב המטופל.  

בעיות נפוצות נוספות שיש לגילאים אלו-
יובש פה – מצב של יובש פה נפוץ בגיל השלישי בשל חוסר חוק בחלל הפה, הרוק הטבעי עוזר בשמירה על בריאות הפה.
נסיגת חניכיים – הגורם הראשון למחלת החניכיים הוא חיידקים, הטיפול המקובל הוא ניקוי עמוק, הקצעות שורשים. ואם צריך אז ניתוח חניכיים. במקרה של נסיגת חניכיים הטיפול הוא באמצעות השתלת חניכיים שנעשה בניתוח במסגרתו לוקחים חניכיים מהחיך ומשתילים במקום בו מתרחשת נסיגה.
טיפולי שיניים בגיל השלישי חשובים לשימור על איכות החיים.  

טיפול שיניים עם טכנולוגיות חדשניות

תחום רפואת השיניים עובר מהפכים רבים בשנים האחרונות וכיום יש מגוון טיפולי שיניים חדשניים עם טכנולוגיות מתקדמות, לביצוע גשר שקוף. כל אורטודנט שמכבד את עצמו נעזר היום בטכנולוגיות כמו טיפול שיניים בלייזר ובאמצעים חדשניים ואיכותיים אחרים וזאת במטרה להקל על מצוקת המטופלים ולהנעים את טיפולי השיניים מהם יש החוששים. במרפאת השיניים של ד"ר שרי שטיימן מתמחים גם במתן טיפולי שיניים לילדים, במידת הצורך עם גז צחוק כך שהילד עובר בנעימים את הטיפול. בנוסף מבצעים טיפולי יישור שיניים בשיטות הכי חדשות, ביניהן יישור שיניים שקוף ויישור שיניים בשיטת אינויזליין, לצד שיטות ידועות כמו גשר בשיניים.

טיפולי שיניים לבני 75 ומעלה

חשוב לשמור על בריאות השיניים

טיפול שיניים נועד לשמור על בריאות חלל הפה, לרבות השיניים. כל אחד ואחת מעוניינים ליהנות מחיוך בפה מלא בשיניים צחורות ובריאות לכן יש להקפיד ולהגיע למרפאה של ד"ר שרי שטיימן על מנת לעבור בדיקות תקופתיות, לפחות פעמיים בשנה. שמירה על היגיינת הפה ואורח חיים נכון תורמים לשמירה על שיניים בריאות ויפות.

כדאי לדעת כי ד"ר שרי שטיימן מציעה במרפאה מגוון טיפולי שיניים, ביניהם טיפולי שיניים בהרדמה כללית למי שסובל מדנטופוביה ולטיפולים מורכבים אחרים, כך ניתן לבצע טיפול מקיף וכולל בפעם אחת, והמטופל אינו סובל מפחדיו וזוכה לטיפול כולל בפעם אחת במקום להגיע למרפאה למספר טיפולים.

המלצות מלקוחותינו

נושאים נוספים

ישור שיניים בשיטת דיימון

תוכן עניינים במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן, אחת המובילות בתחומה, תוכלו להזמין טיפול ישור שיניים בשיטת דיימון. ד”ר שטיימן היא אורתודנטית מקצועית ועתירת ניסיון

קרא עוד »

מרפאת שיניים קרית אונו

תוכן עניינים האם אתם מחפשים מרפאת שיניים קרית אונו? ובכן, הגעתם למקום הנכון! ד”ר שרי שטיימן, היא  רופאת שיניים אשר הוסמכה לעסוק גם בתחום האורתודנטיה,

קרא עוד »

ישור שיניים ללא רסן

במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן מוצעות שיטות טיפול רבות המיועדות לישור שיניים, כאשר הרופא מתייחס באופן פרטני לצרכיו של כל מטופל, ובהתאם לנתונים הוא

קרא עוד »

ישור שיניים לילדים

במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן, מומחית בתחום האורתודנטיה, מוצע ישור שיניים לילדים. חשוב לדעת כי יש לטפל בבריאות השיניים והפה החל מגילאים צעירים. ישור

קרא עוד »
לתיאום בדיקה וייעוץ עם מומחה
קבעו תור עכשיו
התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ