03-5354144

אורטודנט ילדים

אורטודנט ילדים הוא רופא המתמחה ביישור שיניים בקרב ילדים, החל מהרגע בו ניתן לאבחן את הבעיות המתפתחות וטיפולי השיניים שניתן לבצע. לא מעט ילדים נאלצים לעבור טיפול יישור שיניים אצל אורטודנטים אשר מתמחים בכך. טיפול זה נדרש כתוצאה מהתפתחות לא סדירה של השיניים אשר עלולה ליצור מרווחים בין שן לשן, צמיחה של שיניים באופן כזה ששן אחת תסתיר את השן השנייה ועוד.

תוכן עניינים

אורטודנט ילדים המתמחה בגילאים צעירים

ילד מבקר אצל אוטודנט ילדים

טיפול אצל אורטודנט ילדים

טיפול אצל אורטודנט ילדים, יכלול עבודה עם גשרים וסמכים שיותקנו על השיניים ומטרתם לאפשר את הזזתם, בין אם זה במטרה לקרב אותן ובין אם במטרה להרחיק אותן אחת מהשנייה. בצורה כזו השיניים ימוקמו על הלסת בצורה ישרה ונכונה. אם בעבר טיפול אצל אורטודנטים היה כולל שימשו בגשרים כסופים, מברזל, גשרים שאי אפשר להסתיר אותם, הרי שבשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שיטת חדשה שהפכה להיות פופולארית מאוד, שיטת אינויזליין.

שיטת אינויזליין כוללת למעשה קשתות שקופות, בצורה כזו אי אפשר לראות שיש על השיניים סמכים וגשרים, וכך המראה האסתטי של הפנים בכלל והלסתות בפרט, לא נפגע. כשהחלו להשתמש בשיטה זו באורטודנטיה, הרי שרק מבוגרים השתמשו בה. היו אלו מטופלים שלא עברו טיפול יישור שיניים כשהיו ילדים ועל כן הם נאלצו לעבור את הטיפול כשהם מבוגרים. מאחר והם לא רצו להתמודד עם ברזלים וסמכים שקל להבחין בהם, אז הם השתמשו באופציה של יישור שיניים שקוף. עם הזמן, גם אורטודנטים שמטפלים בילדים החלו להשתמש בה על המטופלים שלהם.

אורטודנט ילדים, כאמור, מתמחה בטיפול בילדים בגילאים עד גיל נוער לערך, הוא מכיר את מבנה הלסתות והשיניים שלהם, וחשוב לא פחות, הוא יודע כיצד לעבוד עם ילדים כך שהטיפול יעבור להם בצורה נעימה. כך הם לא מתמודדים עם כאבים שיכולים להשפיע עליהם, הן במהלך הטיפול והן לאחר מכן.

אם אתם מחפשים אורטודנט ילדים, זה הזמן לפנות אלינו. במרפאה של ד”ר שרי שטיימן, תוכלו למצוא מומחים באורטודנטיה כולל טיפול בילדים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת. ניתן לפנות אלינו בטלפון, במייל או דרך אתר האינטרנט שלנו. אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הנדרש בנושא, עוד היום.

ילדה מבקרת אצל אוטודנט ילדים

טיפולים אורטודנטים לילדים

טיפולי יישור שיניים לילדים מכוונים לתיקון בעיות הקשורות ליישור ומיקום השיניים והלסתות. חשוב לטפל בבעיות אלו מוקדם כדי להבטיח התפתחות תקינה של הפה ולמנוע בעיות חמורות יותר בעתיד. להלן מספר טיפולי יישור שיניים נפוצים לילדים:

  1. גשר מסורתי: גשר מתכת מסורתי הוא בחירה נפוצה לילדים. הוא מורכב מסוגרים המחוברים לשיניים ומחוטים המניעים בהדרגה את השיניים למקומן הנכון. הגשר יכול לתקן בעיות שונות, כולל שיניים עקומות או צפופות.

 

  1. אינויזליין: אינויזליין היא חלופה לגשר המסורתי. השיטה נעשית באמצעות סדרה של פלטות שקופות ונשלפות כדי להזיז בהדרגה את השיניים למצב הרצוי. אינויזליין מועדף לעתים קרובות על ידי ילדים גדולים יותר ובני נוער מכיוון שהפלטות פחות בולטות מאשר הגשר המסורתי ונוחות יותר ללבישה.

 

  1. שומרי רווח: שומרי רווח משמשים כאשר ילד מאבד שן חלב בטרם עת, מה שעלול להוביל להזזה ולצפיפות יתר של השיניים הנותרות. מכשירים אלו מסייעים לשמר את החלל ליציאת השן הקבועה כראוי.

 

טיפול אורטודנטי לילדים מתחיל בדרך כלל כאשר יש להם את רוב השיניים הבוגרות שלהם, שזה בסביבות הגילאים 11-14. עם זאת, חשוב לילדים לעבור הערכה אורתודונטית מוקדם יותר, בסביבות גיל 7, כדי לזהות בעיות פוטנציאליות ולתכנן את הטיפול המתאים. תכנית הטיפול הספציפית תהיה תלויה בצרכיו האישיים של הילד ובהמלצות האורתודנט שלו. התערבות מוקדמת יכולה לעתים קרובות להוביל לטיפול קצר ויעיל יותר.

הורים צריכים להתייעץ עם אורטודנט כדי להעריך את הצרכים האורטודנטים של ילדם ולפתח תוכנית טיפול מותאמת אישית.

המלצות מלקוחותינו

נושאים נוספים

ישור שיניים בשיטת דיימון

תוכן עניינים במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן, אחת המובילות בתחומה, תוכלו להזמין טיפול ישור שיניים בשיטת דיימון. ד”ר שטיימן היא אורתודנטית מקצועית ועתירת ניסיון

קרא עוד »

מרפאת שיניים קרית אונו

תוכן עניינים האם אתם מחפשים מרפאת שיניים קרית אונו? ובכן, הגעתם למקום הנכון! ד”ר שרי שטיימן, היא  רופאת שיניים אשר הוסמכה לעסוק גם בתחום האורתודנטיה,

קרא עוד »

ישור שיניים ללא רסן

במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן מוצעות שיטות טיפול רבות המיועדות לישור שיניים, כאשר הרופא מתייחס באופן פרטני לצרכיו של כל מטופל, ובהתאם לנתונים הוא

קרא עוד »

ישור שיניים לילדים

במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן, מומחית בתחום האורתודנטיה, מוצע ישור שיניים לילדים. חשוב לדעת כי יש לטפל בבריאות השיניים והפה החל מגילאים צעירים. ישור

קרא עוד »
לתיאום בדיקה וייעוץ עם מומחה
קבעו תור עכשיו
התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ