03-5354144

גשר שקוף

גשר שקוף, יישור השיניים מתבצע באמצעות לחץ המופעל על השיניים בצורה מתונה לאורך זמן. בעזרת הלחץ הזה אנו מביאים את השיניים למקומן הרצוי. בעבר השתמשו במערכת של ברזלים גדולים ובולטים וגומיות, אך כיום יש לנו שיטות עדינות יותר ופחות בולטות. השיטה המתקדמת ביותר היא באמצעות גשר שקוף. אלו הן פלטות שקופות אותן מלבישים על השיניים והן מפעילות את הלחץ שמזיז את השיניים בעזרת לחצים מתונים ומבוקרים.

תוכן עניינים

השיטה מתאימה לבני כל הגילאים, אך השימוש בגשר שקוף זוכה לפופולריות רבה אצל מבוגרים מכיוון שהוא אינו בולט ואינו מושך תשומת לב וכמעט לא ניתן להבחין שאתם בזמן תהליך יישור שיניים למבוגרים.

יישור שיניים בעזרת קשתיות שקופות הוא אסתטי יותר – הטיפול כמעט ואינו נראה לעין. אין שימוש במכשור מתכתי כלשהו על השיניים (כמו גשר ברזלים), וכשהקשתיות בפה קשה יחסית להבחין בהן.

קל יותר לשמור על היגיינה אוראלית – בגלל שהן נשלפות ניתן לנקות בקלות את השיניים. ומשום שלא מודבק שום דבר בפה כמעט ולא יצטרכו פגישות עזרה ראשונה, (דוגמא -נפילת קוביה)
שהן אירוע שכיח בטיפול אורתודנטי בשיטות אחרות.

חשוב לציין שגם בטיפול הזה ישנה חשיבות בניסיון ומומחיות הרופא המטפל שבו אתם בוחרים, קל לטעות שאת תוכנית הטיפול יוצר המחשב , אך גם בשיטה הזו הרופא המטפל הוא זה שבוחר ובונה את תוכנית הטיפול ולא המחשב.

בני נוער ומבוגרים אשר מעוניינים בטיפולי יישור שיניים יכולים כיום ליהנות מטיפולים חדשניים שלא ניתן לראות כמו גשר שקוף. במרפאה של ד”ר שרי שטיימן תיהנו מייעוץ מקצועי לאחר אבחון יסודי של חלל הפה ומצב הלסת והשיניים על מנת להמליץ לכם על הטיפול המתאים והנכון ביותר עבורכם. יש מגוון שיטות ליישור שיניים ובמרפאה המתקדמת של ד”ר שרי שטיימן מציעים גם יישור שיניים ללא גשר באמצעות פלטות שקופות אותן מתאימים בעזרת תוכנה מתקדמת ושיטה ייחודית וחדשנית.

גשר בשיניים

גשר שקוף מחיר

גשר שקוף מחיר, מחיר גשר שקוף לרוב יהיה יקר יותר מאשר שיטות טיפול אחרות. אך מצד שני איננו יכולים להיות אדישים לתועלות שלו. אם אתם רוצים יישור שיניים שקוף, יישור שיניים שלא יגרום לכם למבוכה ואי נוחות מחשש ממראה לא אסתטי, ההשקעה בשיטת טיפול זו היא מוצדקת. מחיר גשר שקוף הוא אינו דבר קבוע, מכיוון שכל מטופל סובל מבעיות אחרות בשיניו.

לצורך הדוגמא לעתים ישנים מקרים בהם ישנו צורך בטיפול רק בלסת אחת וישנם מקרים בהם יש צורך בטיפול בשני חלקי הלסת. חומרת הבעיות יכולה להשתנות בין המטופלים השונים ולכן גם הפערים במחיר בין האחד לשני, לעתים מדובר בבעיות קלות ולעתים מדובר ביישור שיניים משמעותי. אלו הם דברים המשפיעים על גשר שקוף מחיר.

המחיר לרוב יינתן לאחר אבחון אישי על ידי האורטודנט.

גשר פנימי או שקוף

גשר שקוף לשיניים נחשב לאחת השיטות הפופולאריות ביותר בתחום ובמיוחד שיטת אינויזיליין ויש לשיטה זו יתרונות רבים מאחר והיא מתאימה לכל מי שמעוניין ביישור שיניים שקוף לא המראה של גשר בולט. 

אמנם, מחירו של גשר שקוף יקר יותר בהשוואה למחירי גשר בשיניים רגיל אך שיטה זו מאפשרת למבוגרים לחשוף את שיניהם ללא חשש בזמן דיבור, אכילה או צחוק, וכדאי לדעת כי מבוגרים רבים שלא טיפולו ביישור השיניים בילדותם יכולים להמשיך בשגרת חייהם כרגיל בלי לגלות לאחרים כי הם בעיצומו של תהליך יישור שיניים. אפשרות נוספת להסתרת הגשר היא התקנת גשר פנימי שלא ניתן לראות ולכן גם שיטה זו פופולארית ובמרפאה של ד”ר שרי שטיימן ניתן לקבל הסבר מפורט לגבי שתי שיטות הטיפול, גשר שקוף וגשר פנימי.

גשר שקוף לשיניים

גשר שקוף לשיניים

גשר שקוף לשיניים, יישור שיניים שקוף נעשה בדרך כלל בשיטת אינויזליין

בשיטה זו, הרופא סורק דיגיטלית את מצב השיניים הקיים של המטופל/ת, מכין תוכנית טיפול וירטואלית על גבי המחשב אותה ניתן להציג למטופל, לפי מידות הסריקה מדפיסים שורה של קשתיות שקופות האמורות להוביל את המטופל מהמצב הקיים בפיו ועד לסיום התוכנית כפי שהוכנה והצגה שלה על גבי המחשב למטופל. בשיטה זו מותאמות למטופל קשתיות שקופות אותן מחליפים בדרך כלל פעם בשבוע-שבועיים ונמסרות למטופל 4-6 סטים של קשתיות להחלפה עצמאית בבית. קיימים בשוק מגוון חברות המייצרות את הקשתיות האלו, כל רופא בוחר עם אילו חברות הוא עובד.

המלצות מלקוחותינו

מומחית ליישור שיניים

נושאים נוספים

ישור שיניים בשיטת דיימון

תוכן עניינים במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן, אחת המובילות בתחומה, תוכלו להזמין טיפול ישור שיניים בשיטת דיימון. ד”ר שטיימן היא אורתודנטית מקצועית ועתירת ניסיון

קרא עוד »

מרפאת שיניים קרית אונו

תוכן עניינים האם אתם מחפשים מרפאת שיניים קרית אונו? ובכן, הגעתם למקום הנכון! ד”ר שרי שטיימן, היא  רופאת שיניים אשר הוסמכה לעסוק גם בתחום האורתודנטיה,

קרא עוד »

ישור שיניים ללא רסן

במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן מוצעות שיטות טיפול רבות המיועדות לישור שיניים, כאשר הרופא מתייחס באופן פרטני לצרכיו של כל מטופל, ובהתאם לנתונים הוא

קרא עוד »

ישור שיניים לילדים

במרפאת השיניים של ד”ר שרי שטיימן, מומחית בתחום האורתודנטיה, מוצע ישור שיניים לילדים. חשוב לדעת כי יש לטפל בבריאות השיניים והפה החל מגילאים צעירים. ישור

קרא עוד »
לתיאום בדיקה וייעוץ עם מומחה
קבעו תור עכשיו
התחילו שיחת ווטסאפ
צריכים עזרה ?
שלום :)
נשמח לעזור גם בווטסאפ